English Deutsch

Zobacz wykonane przez naszą firmę podłogi, mozaiki i parkiety

wykonane mozaiki i parkiety
Wimat
  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

panele laminowane ALLOC

Email Drukuj PDF

PANELE PODŁOGOWE ALLOC

Najważniejszym z rozwiązań ALLOC jest wyjątkowa technologi, tz. HPL ( high pressure laminate ), która zapewnia ogromną odporność na uderzenia i zużycie czyniąc podłogę bardziej wytrzymałą niż jakąkolwiek inną podłogę laminowaną.

Pobierz katalog:

Pobierz katalog pdf

 


Podłogi laminowane Alloc Commercial są wyposażone w nasz opatentowany unikatowy aluminiowy zamek, który sprawia, że są one niezwykle proste w instalacji. Nasza warstwa izolująca Silent System sprawia, że podłogi są bardzo ciche, podczas gdy impregnowane krawędzie i odporna na wodę płyta zapewnia optymalne zabezpieczenie przed przedostawaniem się wilgoci.

Powierzchnia podłogi - wysokociśnieniowy laminat HPL - jest bardzo odporna na zużycie i zachowuje swoją wysoką jakość przez długie lata. Laminowana podłoga jest odpowiednia do wszystkich pomieszczeń w domu za wyjątkiem łazienek i do wszystkich pomieszczeń użyteczności publicznej o dużym natężeniu ruchu. Listwy przyścienne dostępne są we wszystkich wzorach podłóg laminowanych.


Przy pomocy Alloc Commercial Stone można zainstalować elegancką podłogę laminowaną w prosty i szybki sposób. Struktura tej laminowanej podłogi podobna jest do struktury kamienia, a jej łącza są zagłębione tak jak ma to miejsce w przypadku prawdziwej podłogi z kamienia. Wszystkie nasze podłogi laminowane Alloc Commercial Stone są wyposażone w nasz opatentowany aluminiowy zamek, który sprawia, że są one bardzo proste w montażu.

Nasza warstwa izolująca Silent System sprawia, że podłogi są bardzo ciche, a impregnowane krawędzie i odporna na wodę płyta nośna zapewnia optymalne zabezpieczenie przed przedostawaniem się wilgoci. Powierzchnia podłogi - wysokociśnieniowy laminat HPL - jest bardzo odporna na zużycie i zachowuje swoją wysoką jakość przez długie lata. Laminowana podłoga jest odpowiednia do wszystkich pomieszczeń w domu za wyjątkiem łazienek i do wszystkich pomieszczeń użyteczności publicznej o dużym natężeniu ruchu.

Alloc Original jest naszą najnowszą kolekcją, która odsłania nasze rewolucyjne projekty.

Wszystkie nasze laminowane podłogi są wyposażone w opatentowany aluminiowy zamek, który sprawia, że są one bardzo proste w montażu. Warstwa izolująca Silent System sprawia, że podłogi są bardzo ciche, a impregnowane krawędzie i odporna na wodę płyta zapewniają optymalne zabezpieczenie przed  przedostawaniem się wilgoci. Powierzchnia podłogi - wysokociśnieniowy laminat HPL - jest bardzo odporna na zużycie i zachowuje swoją dobrą jakość przez długie lata. Laminowana podłoga jest odpowiednia do wszystkich pomieszczeń w domu (za wyjątkiem łazienek) i do wszystkich pomieszczeń użyteczności publicznej o dużym natężeniu ruchu.


Podłoga Alloc Universal posiada unikalny zamek, który sprawia, że są one najłatwiejsze do zamontowania, warstwa izolująca Silent System czyni je niezwykle cichymi, a impregnowane krawędzie i płyta nośna Aqua Resist zabezpieczają przed przedostaniem się wilgoci.

Powierzchnia tej laminowanej podłogi jest niezwykle wytrzymała i zachowuje swoją wysoką jakość na długie lata. Laminowane podłogi nadają się do wszystkich pomieszczeń domowych (oprócz łazienek).


Alloc Domestic posiada unikalny zamek, który sprawia, że są one najłatwiejsze do zamontowania, warstwa izolująca Sileni System czyni je niezwykle cichymi, a impregnowane krawędzie i płyta nośna Aqua Resist zabezpiecza przed przedostaniem się wilgoci.

Powierzchnia tej laminowanej podłogi jest niezwykle wytrzymała i zachowuje swoją wysoką jakość na długie lata. Laminowane podłogi nadają się do wszystkich pomieszczeń domowych (oprócz łazienek).


Duże wymiary i długotrwałe wrażenia. Ponad 2 metry długości i 20 cm szerokości - taki jest Alloc XL. Duża powierzchnia, która daje wrażenie świeżości i elegancji.

Ekskluzywna kolekcja najwyższej jakości podłóg, podkreślająca wyjątkowy charakter wnętrza. Alloc XL to dłuższe i szersze panele, dzięki czemu nadają pomieszczeniu przestronności, a także zapewniają szybszą instalację.


Każdy z nas marzy o domu, który jest piękny, ale łatwo o niego dbać. Wybierając Alloc, wybierasz laminowaną podłogę, która pozostaje piękna na długie lata bez potrzeby jej szlifowania i uszczelniania.

Alloc Home posiada powierzchnię wykonaną z laminatu DPL i może być instalowana we wszystkich pomieszczeniach (poza wilgotnymi). Do wyboru wiele kolorów i wzorów, a dodatkowo nasza podłoga posiada 20- letnią gwarancję.


Każdy z nas marzy o domu, który jest piękny, ale łatwo o niego dbać. Wybierając Alloc, wybierasz laminowaną podłogę, która pozostaje piękna na długie lata bez potrzeby jej szlifowania i uszczelniania.

Alloc Home Plus posiada powierzchnię wykonaną z laminatu DPL i może być instalowana we wszystkich pomieszczeniach (poza wilgotnymi). Wysposażenie paneli w system wyciszający Silent System, redukuje odgłosy kroków i  daje poczucie komforu.

Nowa kolekcja to możliwość wyboru jednego z wielu kolorów i wzorów, a dodatkowo nasza podłoga posiada 20- letnią gwarancję.