English Deutsch

Zobacz wykonane przez naszą firmę podłogi, mozaiki i parkiety

wykonane mozaiki i parkiety
Wimat
  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Boen deski i panele drewniane

Email Drukuj PDF

Boen logo

Panga Panga longstrip

Zorza Polarna – kolekcja podłóg jasnych

Jest to kolekcja jasnych podłóg drewnianych odzwierciedlająca wyjątkowy wizerunek i tradycję wzornictwa skandynawskiego. Podłogi te, to najlepszy wybór do stworzenia czystej i swobodnej atmosfery oraz spokojnego życia.

Rady dotyczące projektowania wnętrz

Jasny kolor deski harmonizuje z wyrazistymi, mocnymi kolorami jak również z jasnymi odcieniami błękitu i bieli. Podłogi te w połączeniu z bawełną, kamieniem czy szkłem stwarzają nowoczesny i elegancki styl.

Prawdziwe Emocje

Podłogi z kolekcji Prawdziwe Emocje wprowadzają światło i ciepło do domu oraz doskonale pasują do naturalnych kolorów kamieni, stali, lnu i skóry. Ta piękna podłoga uzupełnia i uatrakcyjnia pokój, w którym jest użyta. Jest to solidny rodzaj deski z cała paletą złotawych odcieni.

Rady dotyczące projektowania wnętrza

Kamień, stal czy kute żelazo wnoszą ciepłe i eleganckie akcenty do wnętrza. Nie obawiaj się kontrastów! Eksperymentuj z lnianą tkaniną lub skórą przy zasłonach i meblach.

Piękne odcienie – podłogi ciemne

Podłogi drewniane same w sobie są ważnym elementem wzornictwa i kolorystyki.

Zastosowanie podłogi z kolekcji Piękne odcienie, to wywołanie wrażenia dostojnej elegancji  oraz nawiązanie do egzotyki.

Wskazówki dotyczące aranżacji wnętrza

Szczególny urok i niezwykła atmosfera wprowadzona przez ciemne drewno może być podkreślona przez luksusowe meble. W połączeniu z azjatyckimi lub afrykańskimi dodatkami może wnieść do domu „daleki świat”. Dodatkowo można użyć światła, a na ścianach tapety strukturalnej. Kolor podłogi podkreślają także barwne tkaniny, obraz lub waza

Moje Marzenia

Dla tych którzy poszukują czegoś niezwykłego, kolekcja Moje Marzenia to ekskluzywna seria podłóg strukturalnych wnoszących nowe życie do wnętrz.

Pozwól się zainspirować

Spełnij swoje marzenia - piękno tkwi w szczegółach.

Wskazówki dotyczące aranżacji wnętrza

Kolekcja Stonewashed wygląda najlepiej w połączeniu z ciemnymi solidnymi meblami oraz takimi dodatkami jak kamień czy skóra. Zaleca się także użycia łagodnych, pastelowych barw.  Niezwykłą atmosferę tak urządzonego pomieszczenia podkreśli dobrze dobrane oświetlenie

Świat Morza

Są to podłogi inspirowane skandynawską tradycją budowy łodzi i nadają pomieszczeniom ekskluzywną morską aurę i ciepło. Ponadto tworzą unikalne wrażenie i są często montowane w miejscach użyteczności publicznej.

Dekoracyjne, kontrastujące łączenia wykonane z innego drewna przypominają oryginalne uszczelnienie na pokładach łodzi. Dekoracyjne zaślepki umieszczone są na łączeniach warstwy wierzchniej

„Deska drewniana stworzona specjalnie dla Ciebie”

Cechy charakterystyczne podłóg Chalet i Chaletino:

Deski podłogowe z serii BOEN Chalet i Cheletino są szersze i dłuższe aniżeli większość desek występujących na rynku. Ekskluzywna 20 mm wielowarstwowa podłoga Chalet o imponującej szerokości i długości jest zawsze przygotowana pod konkretny projekt pomieszczenia.

Deska w serii Chalet jest dostępna w pięciu szerokościach: 200 mm, 250 mm, 300 mm, 350 mm i 395 mm oraz w różnych długościach, od 2 do 4 metrów. Pojedyncze zamówienie będzie składać się z desek o kilku szerokościach i długościach. Deski w serii BOEN Chaletino mają długość 2,75 m i szerokość 30 cm.

Niepowtarzalny wygląd

Nowoczesny proces olejowania – „NaturalPlus”, sprawia iż podłogi serii Chalet i Chaletino są gotowe do użytku zaraz po zamontowaniu. Podłogi pokryte olejem naturalnym to znany od wieków, obecnie przeżywający renesans sposób trwałej ochrony drewnianej powierzchni przed czynnikami zewnętrznymi. Dzięki wyjątkowym właściwościom naturalnych olejów oksydacyjnych, pokryte nimi deski są lepiej zabezpieczone, regulują mikroklimat we wnętrzu, są naturalnie ciepłe i miłe w dotyku, a dzięki łatwo wyczuwalnej strukturze drewna podłoga nie jest śliska. Drewniane podłogi zabezpieczone olejem wyglądają naturalnie, a ich struktura oraz usłojenie jest wyraźnie widoczne.

Indywidualny projekt

W celu realizacji zamówienia na podłogi z serii Chalet potrzebny jest nam:

plan pomieszczenia z wymiarami wraz z zaznaczonymi oknami i drzwiami a także kierunkiem w którym deski będą położone.wybór deski a także adres dostawy i kontakt do osoby zamawiającej z numerem telefonu

Następnie Klient otrzymuje dokładny rysunek przedstawiający rozmieszczenie desek w pokoju oraz wykaz ilości metrów bieżących dla każdej deski.

Potwierdzone zamówienie jest następnie produkowane i pakowane na palety. Stosunkowo duża długość desek może wymagać specjalnych warunków transportu oraz załadunku/rozładunku.

Szczególny Certyfikat i wyjątkowy Pakiet Powitalny

Każdy klient, który zdecyduje się na zakup podłogi z kolekcji Chalet lub Chaletino otrzyma od firmy Boen Szczególny Certyfikat, świadczący o niepowtarzalności wybranej przez klienta podłogi oraz dodatkowo otrzyma również wyjątkowy Pakiet Powitalny, w którego skład wchodzi zestaw środków do pielęgnacji i konserwacji podłóg olejowanych kolekcji Chalet i Chaletino.

Wyjątkowy design dla Twojego wnętrza

Niepowtarzalny wygląd, imponujące wymiary, subtelne wykończenie podłóg kolekcji Chalet i Chaletino – dzięki tym cechom Twoja podłoga może mieć wyjątkowy design, który podkreśli każde wnętrze. Podłogi te idealnie trafiają w gusta osób, które są znudzone tradycyjną ofertą podłóg, które chcą się wyróżniać.

To podłogi drewniane, dla osób, których interesują nowe trendy, to podłogi, które przez cały czas jednak pozostają przyjazne, ciepłe w dotyku, niby klasyczne a jednak nowoczesne!