English Deutsch

Zobacz wykonane przez naszą firmę podłogi, mozaiki i parkiety

wykonane mozaiki i parkiety
Wimat
  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Wicanders panele drewniane

Email Drukuj PDF

Podłogi drewniane- Parquet Wicanders

Z bujnych egzotycznych lasów pochodzi jeden z najcenniejszych oferowanych przez naturę materiałów stosowanych w projektowaniu wnętrz – DREWNO.

Wykorzystując go stworzyliśmy wyjątkową kolekcję podłóg drewnianych trójwarstwowych, która na wszystkich etapach procesu produkcyjnego tworzona jest w pełnej harmonii z naturą. Parquet Wicanders to ściśle wyselekcjonowane gatunki drewna pochodzącego z obszarów objętych ścisłą kontrolą oraz - co jest warunkiem niezbędnym – gdzie prowadzi się zrównoważoną gospodarkę leśną.

Kolekcja Parquet Wicanders oferuje szeroki wybór gatunków drewna, wielkości desek oraz rodzajów wykończenia podłogi. Od ciemnych do jaśniejszych odcieni, od tekstur klasycznych do bardziej odważnych, sześć dostępnych kolekcji zinterpretowanych w ramach różnych stylów, daje możliwość wyboru i stworzenia otoczenia zgodnego z  naszymi upodobaniami.  
Dzięki nowoczesnej technice lakierowania nasze kolekcje wzbogacają i podkreślają naturalną strukturę drewna.

Dlaczego podłogi drewniane

naturalne NATURALNE

Podłogi wykonane są w 100% z naturalnego drewna najwyższej jakości pozyskiwanego z obszarów objętych ścisła kontrolą.

zdrowe ZDROWE

Drewno wprowadza ciepło do wnętrza, reguluje mikroklimat w pomieszczeniu. Absorbuje wilgotność i oddaje ją z powrotem, gdy powietrze staje się bardziej suche. Dodatkowo jonizuje powietrze, nie elektryzuje się i nie przyciąga kurzu.

trwałe TRWAŁE

Struktura podłogi złożona z trzech warstw najwyższej jakości litego drewna jest bardzo odporna i trwała dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań. Trójwarstwowa konstrukcja deski jest wytrzymała na odkształcenia. Siedem warstw lakieru utwardzanego promieniami UV doskonale chroni podłogę przed zarysowaniami.

szybki i łatwy montaż SZYBKI I ŁATWY MONTAŻ

WICLOC to bezklejowy system montażu. Dzięki temu rozwiązaniu podłogę instaluję się szybko i w łatwy sposób, bez skomplikowanych wymagań montażowych oraz stosowania klejów.

dekoracyjne DEKORACYJNE

Powierzchnie, które uwypuklają i podkreślają naturalną strukturę drewna, zostały zinterpretowane w ramach różnych stylów odzwierciedlających najnowsze trendy w projektowaniu wnętrz.

 

KOLEKCJE

Classic Collection

Kolekcję tworzą egzotyczne gatunki drewna jak Merbau, Iroko, Jatoba oraz klasyczne jak Dąb, Jesion i Orzech Amerykański.Parkiety tej kolekcji zostały zaprojektowane z myślą o klasycznych i współczesnych wnętrzach, a przede wszystkim z myślą o eleganckim i stylowym wyglądzie. Dzięki nowoczesnej technologii lakierowania Classic Collection zachowuje i podkreśla naturalny charakter drewna.

Deski w tej kolekcji dostępne są w wymiarze:

1 lamelowe – 1820 x 145 x 14,5 mm
3 lamelowe – 1820 x 190 x 14,5 mm

Dąb Natura 1 lamel Hevea 3 lamele Iroko 1 lamel Jatoba 1 lamel Jesion Country Nordic 1 lamel Merbau 1 lamel Merbau 3 lamele Orzech Amerykanski 1 lamel Orzech Amerykanski 3 lamele

Kentucky Collection

To kolekcja desek dębowych dostępnych w różnych wersjach: deski szczotkowanej, ryflowanej lub wędzonej, wszystkie wykończone olejem. Krawędzie desek są fazowane, przez co zapewniają dodatkowy efekt estetyczny.

Deski w tej kolekcji dostępne są w wymiarze:
1 lamelowe – 1830 x 189 x 15mm
3 lamelowe – 2200 x 189 x 14mm

Kentucky Collection dostępna jest w 100% certyfikatem FSC gwarantującym, że produkty te pochodzą z dobrze zarządzanych lasów.

Kentucky Atlanta Kentucky Dallas Kentucky Houston Kentucky Kansas Kentucky Louisville Kentucky Memphis Kentucky Nashville Kentucky New Orleans Kentucky Oklahoma

Metropolitan Collection

Ta kolekcja to czysty design, odzwierciedlający najnowsze trendy w projektowaniu wnętrz. Kolekcja Mertopolitan to deski dębowe pokryte bejcą w kolorach od szarego, poprzez różne odcienie brązu do koloru czarnego. Pakiety tej kolekcji posiadają metaliczny połysk, stwarzając kosmopolityczną atmosferę w połączeniu ze stalą, szkłem lub metalem. Wszystkie wykończone są lakierem.

Deski w tej kolekcji dostępne są w wymiarze 1820 x 145 x 14,5 mm

Metropolitan Berlin Metropolitan Hong Kong Metropolitan New York Metropolitan Paris Metropolitan Sydney Metropolitan Tokyo

 

Prestige Collection

Kolekcja ta została zainspirowana elegancją i czarem przeszłości. Dzięki tym podłogą można stworzyć prawdziwą atmosferę arystokratycznego szyku. Deski tej kolekcji mają konstrukcję wielowarstwową i wykończone są olejem. Warstwa wierzchnia to aż 6 mm drewna, przy całkowitej grubości deski 22 mm. Przy tego typu konstrukcji wymagane jest przyklejenie desek do podłoża.

Deski w tej kolekcji dostępne są w wymiarze 2200 x 260 x 22 mm

Royal Collection dostępna jest w 100% certyfikatem FSC gwarantującym, że produkty te pochodzą z dobrze zarządzanych lasów.

Dąb Royal 1 lamel Jesion Royal 1 lamel

 

Premium Plank Collection

To prestiżowa kolekcja podłóg Wicanders Wood, ponieważ każda warstwa deski wykonana jest w 100% z dębu.

Deski tej kolekcji dostępne są w wymiarze 2200 x 260 x 20 mm

Premium Plank Collection dostępna jest w 100% certyfikatem FSC gwarantującym, że produkty te pochodzą z dobrze zarządzanych lasów

Dąb Brandy Grey Pearl Dąb Brendy Rustic Dąb Premium Brendy Nature Dąb Premium Bronze Dąb Premium Leather Dąb Premium Smoked Colour

 

Bamboo Collection

Innowacyjne techniki cięcia drewna, szeroka paleta barw, kombinacja struktur, dają duże możliwości w projektowaniu pomieszczeń mieszkalnych i biurowych. Parkiety bambusowe charakteryzują się strukturą o dużej gęstości, przez co zapewniają sztywność i stabilność podłogi.

Deski w tej kolekcji dostępne są w wymiarze:
1850 x 127 x 15 mm

Bambbo Collection dostępna jest z certyfikatem FSC gwarantującym, że produkty te pochodzą z dobrze zarządzanych lasów i kontrolowanych źródeł.

 

 

Ten artykuł powstał przy pomocy strony:www.wicanders.pl/