English Deutsch

Zobacz wykonane przez naszą firmę podłogi, mozaiki i parkiety

wykonane mozaiki i parkiety
Wimat
  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home Mozaiki Inne pordukty

Inne pordukty

Email Drukuj PDF
HARTZLACK® AKRYL,
- wewnętrzny akrylowy lakier do drewna,
- ekologiczny,
- produkt całkowicie bezrozpuszczalnikowy


Przeznaczenie:
- boazerie, meble, kasetony, listwy dekoracyjne

Cechy:
- całkowity czas schnięcia 4 - 6h
- lakier dostępny w dwóch wersjach połysk i mat,
- wydajność 10 ÷ 12 m2/l,
- sposób nanoszenia: pędzel, wałek, natrysk,
- atest PZH: HK/B/2422/01/2000

HARTZLACK® ALKID
przeznaczony jest do malowania przedmiotów drewnianych lub drewnopochodnych znajdujących się zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz np.: domków letniskowych, altan, werand, mebli ogrodowych, drewnianych placów zabaw itp...
Dzięki swojej nowoczesnej formule lepiej zabezpiecza drewno przed destrukcyjnym działaniem wilgoci.
Szybkie wysychanie lakieru umożliwia skrócenie czasu wykonania prac lakierniczych i otrzymanie niczym niezabrudzonych powłok.
Opakowania: 0.75l, 3l
Atest PZH nr HK/B/2421/01/2000


HARTZLAIN® DECOR
jest transparentnym, dekoracyjnym impregnatem do drewna. Dostępny w 23-ch kolorach oraz w wersji bezbarwnej. Skutecznie zabezpiecza drewno przed działaniem wody oraz owadami, sinizną i grzybami. Najwyższej jakości pigmenty zapewniają trwałość kolorów oraz ich powtarzalność.
HARTZLAIN® DECOR przeznaczony jest do zabezpieczania i dekoracyjnego barwienia drewnianych elementów, domków, altan ogrodowych, płotków i ogrodzeń oraz do stolarki budowlanej, np.: okien, drzwi, więźb dachowych itp.
Opakowania: 0.75l, 3l
Atest PZH nr HK/2520/01/97


HARTZLACK® DECOR SPECJAL
jest transparentnym, dekoracyjnym impregnatem do drewna o bardzo wysokiej odporności na wodę i warunki atmosferyczne. Dostępny w 23-ch kolorach oraz w wersji bezbarwnej. Dzięki wzbogaconej recepturze, w sposób szczególnie trwały zabezpiecza drewno przed działaniem wody, owadami, sinizną i grzybami. Dodatkowo zawiera specjalne filtry chroniące drewno przed szkodliwym działaniem promieniowania UV. Najwyższej jakości pigmenty, odporne na działanie promieniowania słonecznego zapewniają trwałość kolorów oraz ich powtarzalność.
HARTZLAIN® DECOR SPECJAL przeznaczony jest do zabezpieczania i dekoracyjnego barwienia drewnianych elementów, domków, altan, ogrodowych, płotów i ogrodzeń oraz stolarki budowlanej, np.: okien, drzwi, itp.
Opakowania: 0.75l, 3l
Atest PZH nr HK/B/2520/01/97